Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Grupa Progres
Toruń
praca stacjonarna
2778 dni temu

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

dla naszego Klienta, producenta osłon okiennych poszukujemy osoby na stanowisko Pracownika Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: PDOK/TRN/09/16

Opis stanowiska:

  • obsługa telefoniczna i mailowa klienta niemieckojęzycznego
  • obsługa klientów sklepu internetowego
  • informowanie klientów o dostępności towarów, stopniu realizacji zamówienia
  • kontakt z magazynem centralnym w sprawie realizacji zamówień
  • przyjmowanie reklamacji i ich koordynacja

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • mili widziane osoby uczące się

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny, następnie przedłużenie umowy na czas określony
  • szkolenie produktowe
  • wynagrodzenie 2500 zl brutto na okresie próbnym
  • pracę w firmie z międzynarodowym potencjałem