Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Pracownik Hali

InterKadra Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, ul.kamieńskiego
praca stacjonarna
3410 dni temu

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku

Miejsce pracy: Kraków, ul.kamieńskiego

Obowiązki

  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
  • Układanie/Wykładanie towaru
  • Prace porządkowe

Wymagania:

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych
  • Dyspozycyjność od w godzinach
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Sumienność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Umowę cywilnoprawną
  • Atrakcyjną stawkę godzinową
  • Regularne oraz terminowe wypłaty
  • Miłą atmosferę
  • Stałe zlecenia
W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn.29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)