Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik INTROLIGATORNI

JKB Print
Warszawa
praca stacjonarna
2400 dni temu

Ogłoszenie numer: 1806127, z dnia 2017-10-11

Drukarnia JKB Print jest drukarnią cyfrową, offsetową i wielkoformatową.

Specjalizujemy się w druku materiałów reklamowych i książek. Siedziba drukarni znajduje się w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby do wykonywania poniższych czynności:

  • wykonywanie prac introligatorskich,
  • obsługa maszyn introligatorskich.

Praca w dni robocze.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na introligatorni lub na innym stanowisku w drukarni.
  • w przypadku braku doświadczenie istnieje możliwość szkolenia/przyuczenia na miejscu.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie - zawsze terminowo wypłacane,
  • pracę stacjonarną na terenie Warszawy.