Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Introligatorni

Drukarnia Ellert Sp. z o.o.
mazowieckie, Wiązowna, powiat otwocki
praca stacjonarna
2274 dni temu

 Drukarnia "Ellert" Sp. z o.o. jest jedną z największych firm poligraficznych w kraju.
Specjalizujemy się w drukach wielkoformatowych, przestrzennych elementach reklamowych, takich jak
standy i ekspozytory, oraz produkcji opakowań kaszerowanych i kartonowych.

www.ellert.pl

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wiązowna, powiat otwocki
Opis stanowiska:
  • Prace manualne polegające na składaniu, sklejaniu, montażu opakowań i standów wykonanych z papieru i tektury
  • Dbałość o powierzony sprzęt i utrzymywanie stanowiska pracy w czystości
Wymagania:
  • Gotowość do pracy w systemie 3 - zmianowym
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Skrupulatność i umiejętność w pracy zespołowej
Oferujemy:
  • Stabilną i ciekawą pracę w nowoczesnej firmie
  • Przeszkolenie z zakresu wykonywanych obowiązków
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. | Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.