Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O.
Niemcy, Lubeck, Kiel, Rostock, Stralsund, Kempten, Villingen, Zimmern, Freiburg, Donauesching
praca stacjonarna
3470 dni temu

POLSKI HOLDING REKRUTACYJNY INTERNATIONAL SP Z O. O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy budowlanej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubeck, Kiel, Rostock, Stralsund, Kempten, Villingen, Zimmern, Freiburg, Donauesching

Obowiązki:
  • skanowanie towarów elektronicznymi skanerami w sklepach wielkopowierzchniowych na terenie Niemiec.
Wymagania:
  • znajomość języka niemieckiego lub angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność szybkiego liczenia,
  • dokładność, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem.