Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Ankieter Poznań
Pracownik przeprowadzania ankiet

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2809 dni temu

Ogłoszenie numer: 1235135, z dnia 2016-08-17

Dla swojego klienta poszukujemy osób do zespołu ankieterów. Ankiety przeprowadzane telefonicznie, praca w przyjemnej atmosferze. Nie musisz mieć doświadczenia w pracy na słuchawce.

Zatrudnienie przez agencję KRAZ 1428. Praca od sierpnia do końca października lub na dłużej

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

Twoje obowiązki to telefoniczne przeprowadzanie ankiet. Nie masz wyznaczonej dziennej ilości przeprowadzonych ankiet, korzystasz z bazy jaką posiada firma. Do każdej przeprowadzonej ankiety- premia

Wymagania

  • mile widziany status ucznia/studenta
  • ukończone 18 lat
  • dobra dykcja
  • gotowość do pracy od zaraz

Oferujemy

  • Początkowo umowę zlecenie na okres 2 miesięcy. Po tym czasie możliwość przejścia bezpośrednio na umowę do firmy.
  • Stawka godzinowa 10 zł brutto + premie za przeprowadzone ankiety (od 2,50 do 3 zł brutto do każdej ankiety).
  • Praca w dogodnej lokalizacji z dobrym dojazdem (okolice ronda Jana Nowaka Jeziorańskiego).