Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Restauracji

Burger King Żarska Wieś A4 Północ
Żarska Wieś
praca stacjonarna
2780 dni temu

Miejsce pracy: Żarska Wieś
Nr ref.: PR1/ZarskaN/0909
Zadania:

Masz bzika na punkcie burgerów? Wiedz, że własnoręcznie i po swojemu przyrządzony burger jeszcze lepiej smakuje! Ale dopiero ten zjedzony w towarzystwie prawdziwie zakręconych kolegów –zaspokoi głód…nowych wrażeń. Zajadaj swoje burgery pracując z nami. Zostań Królem albo…Królową, albo po prostu - pozostań sobą. Praca z Tobą, to będzie dla nas frajda!

Oferujemy:

PRACA W BURGER KING TO:

Fajni ludzie – ani się obejrzysz, jak dołączysz do naszej zgranej paczki przyjaciół.
Przyjazna atmosfera – z nami poczujesz się po królewsku.
Elastyczne godziny pracy – sam zdecydujesz, kiedy i ile pracujesz.
Stabilna i uczciwa praca – jasne zasady i oczekiwania, a kasa zawsze na czas.
Rozwój w zasięgu ręki – jeśli tylko masz duży apetyt… na więcej.

Pracuj po swojemu już od dziś!

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”