Zobacz więcej ofert pracy

Programista BI

ProData Consult Sp.z o.o
Toruń
praca stacjonarna
2925 dni temu
ProData Consult jest międzynarodową firmą specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów IT dla potrzeb długo - i krótkoterminowych projektów. Centrala firmy mieści się w Kopenhadze, z siecią współpracujących oddziałów w Europie Zachodniej, ze szczególnym naciskiem na kraje skandynawskie. W zależności od tego, jak bardzo jesteś gotów podróżować, z ProData Consult uzyskasz najlepszą stawkę w mieście, w kraju lub za granicą:) Zostań niezależnym konsultantem IT w naszej międzynarodowej sieci i otwórz się na rynki europejskie!
Miejsce pracy: Toruń
Nr ref.: #5674
Dla kluczowego Klienta z branży FMCG z odziałem w Toruniu, poszukujemy: Programisty BI.

Zadania Konsultanta BI:
Współudział w tworzeniu architektury rozwiązań (projektowanie plus implementacja),
w szczególności:
  • struktur danych w Hurtowni danych,
  • mechanizmów ETL,
  • kostek OLAP,
  • Data Quality.

Wymagania:
  • 5 lat, udział w tworzeniu systemów raportowych / BI klasy Enterprise
  • MS SQL Server 2008+, mile widziany SAP BusinessObjects
  • T-SQL, mile widziany C#
  • SQL Server Management Studio, BIDS

Oferujemy:
  • Pracę w doświadczonym zespole
  • Pakiet benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport,
  • Program rekomendacji

Czas trwania: 6 miesięcy
Lokalizacja: Toruń
Wymagania: Przynajmniej trzy lata doświadczenia zawodowego w IT.