Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    7 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Java Warszawa
Programista Java(obszar bankowości)

Asseco Poland SA
Warszawa
praca stacjonarna
2709 dni temu

Asseco Poland to największa spółka informatyczna notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i szósta firma IT w Europie. Specjalizujemy się w produkcji i rozwoju oprogramowania dla wszystkich sektorów gospodarki i jesteśmy zaangażowani w największe w Polsce projekty IT.

Jako Grupa Kapitałowa Asseco działamy w prawie 40 krajach na całym świecie (m.in. Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Niemcy, Hiszpania, Portugalia, Skandynawia, Izrael, Stany Zjednoczone, RPA).

Nasza firma to miejsce nowoczesne i przyjazne pracownikowi. Zatrudniamy ponad 18 tys. wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym ok. 5 tys. w Polsce.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PRJ2/MB/10/16
Główne zadania:
  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o technologie Java
  • Dbanie o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach
  • Testowanie rozwiązań informatycznych
  • Opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty Java
  • Znajomość platofrmy Java Enterprise Edition
  • Znajomość XML
  • Znajomość języka SQL oraz Weblogic Server
  • Znajomość systemu kontrroli wersji SVN, GIT, środowiska Eclipse oraz narzędzia Apache Maven
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
Mile widziane:
  • Znajomość Oracle Service Bus, IBM WebSphere MQ, Oracle Database
  • Znajomość narzędzi: Jenkins, JIRA, OSB
  • Znajomość JAX-WS
Oferujemy:
  • Pracę w jednej z czołowych firm branży IT w Europie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w specjalistycznej, wykorzystywanej w branży finansowej technologii
  • Otwartość na dzielenie się wiedzą
  • Mentoring bezpośredniego przełożonego w rozwoju kariery zawodowej
  • Udział w realizacji największych projektów informatycznych w Polsce
  • Pakiet dodatkowych benefitów (prywatna opieka medyczna, karta wstępu na obiekty sportowe, program ubezpieczeń grupowych, szkolenia merytoryczne i językowe)
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Spółkę „Asseco Poland S.A. z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Olchowej 14” zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych."