Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

Axxiome Polska Sp. z o.o.
Opole
praca stacjonarna
2712 dni temu

Axxiome Polska należy do globalnej Axxiome Group specjalizującej się w doradztwie biznesowym oraz wdrożeniach systemów IT dla instytucji finansowych oraz ubezpieczeniowych na całym świecie. Realizujemy projekty konsultingowo-wdrożeniowe systemów SAP Banking i SAP Insurance, oraz projektujemy rozwiązania na platformie SAP Netweaver".

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Opole
Nr ref.: Java/Op

Oferujemy:
  • nowoczesne technologicznie projekty IT
  • projekty konsultingowe dla instytucji finansowych na świecie
  • benefity pozapłacowe np. opieka medyczną, kursy językowe, karta Multisport
Od Kandydatów oczekujemy:
  • 2-3 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji dla serwerów J2EE lub OSGi
  • znajomości relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • dobrej znajomości języka angielskiego (gotowości do nauki j. niemieckiego)
  • umiejętności pracy w zespole
  • gotowości do podróży służbowych
Zakres obowiązków:
  • rozwój aplikacji internetowych oraz systemów biznesowych w języku JAVA
  • wdrażanie rozwiązań i aplikacji bazujących na technologii J2EE, OSGi, Spring
  • wsparcie zespołu SAPowego przy integracji rozwiązań w języku Java z systemami SAP

Myślisz o aktywnym rozwoju swojej kariery?
Daj nam się poznać.