Zobacz więcej ofert pracy

Programista Java

CONNECTIS_
Gliwice
praca stacjonarna
2525 dni temu

Dodano: 2017-06-06   Nr ref. 5984/MI

Codziennie włączamy ponad 350 naszych Specjalistów do projektów informatycznych w całej Polsce i Europie
Masz dość starych projektów?
Nudzą Cię aplikacje z branży finansowej?

Chcesz tworzyć niestandardowy system i mieć realny wpływ na wykorzystywane technologie oraz architekturę - dołącz do CONNECTIS_!

Gliwice

14 000 - 17 000 PLN netto

Opis stanowiska:
  • Projektowanie i programowanie systemu w branży logistycznej
  • Integracja systemu z dodatkową usługą
  • Udział w spotkaniach SCRUM-owych
  • Prace dotyczące rozwoju i zmian
Oferujemy:
  • Możliwość pracy zdalnej (1-3 dni w tygodniu)
  • Pracę w środowisku międzynarodowym w metodyce SCRUM
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • Możliwość wykorzystywania nowinek technologicznych
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
1. Czy masz min. 3 lat doświadczenia w pracy z językiem Java?
2. Znasz narzędzia ORM (np. Hibernate)?
3. Komunikujesz się w języku angielskim?
Gotowy?
Masz pytania?
ZAMÓW ROZMOWĘ 22 222 5000