Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   małopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP - Symfony 2.8

Koffeecup
Kraków
praca stacjonarna
2553 dni temu

Ogłoszenie numer: 1627784, z dnia 2017-05-10

Realizujemy krajowe oraz międzynarodowe projekty. Wśród naszych klientów są miedzy innymi: Land Rover, Jaguar, Shell, Centre Parcs i więcej. Mamy ogromne doświadczenie w DOOH, budownie aplikacji na różne platformy (Android, iOS, PC, osx), jak i również stron internetowych i wielu innych.

www.koffeecup.net

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • Tworzenie i utrzymywanie APIs, Backend, Dashboards dla firmowych projektów.

Wymagania

  • Symfony 2.8
  • Doctrine
  • MySQL
  • SQL optimisation
  • Data structure modelling
  • AWS APIs
  • Web API design and development
  • Git
  • Very good English

Mile widziane:

  • Linux server administration (Ubuntu)
  • AWS administration
  • Docker containers
  • Chef, Kubernetes
  • Continuous Integration / Automated builds, deployments
  • HTML / CSS / JavaScript
  • AngularJS (version 1)

Oferujemy

  • Miła atmosfera
  • Dostęp do najnowszych technologii
  • Możliwe zagraniczne wyjazdy
  • Szkolenia

Wynagrodzenie

Od 6000 do 12000 PLN