Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   śląskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    3 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy

Programista PHP

Power Media S.A.
Katowice
praca stacjonarna
2870 dni temu

Jesteśmy informatyczną spółką giełdową specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania oraz rekrutacji i outsourcingu kadr IT. Prowadzimy również platformę księgowości internetowej ifirma.pl. Dla naszych klientów rekrutujemy głównie specjalistów z obszaru informatyki, telekomunikacji i elektroniki. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 1264.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: PHP/KAT/ASZ

Opis stanowiska:

  • Programowanie i utrzymywanie systemów transakcyjnych w technologii PHP
  • Współtworzenie architektury systemów
  • Pomoc w ulepszaniu i unowocześnianiu naszych rozwiązań technologicznych

Wymagania:

  • umiejętność pisania czystego, czytelnego kodu
  • bardzo dobra znajomość pryncypiów projektowania obiektowego/wzorców projektowych
  • dobra znajomość metodyk TDD / BDD
  • samodzielność, inicjatywa i odpowiedzialność
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka MVC
  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka testowego
  • bardzo dobra znajomość PHP
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • uczestnictwo w przynajmniej jednym większym projekcie
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy z systemami kontroli wersji
  • przynajmniej podstawowe doświadczenie w pracy z web serwisami
  • chęć rozwoju / bycie na bieżąco z "branżowymi" trendami
  • dobra znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • dobra znajomość Symfony 2
  • znajomość / doświadczenie w pracy z metodykami Agile
  • dobra znajomość frameworka ORM
  • praktyczne doświadczenie w pracy zespołowej na większą skalę
  • znajomość zagadnień dotyczących skalowalności aplikacji www
  • doświadczenie w pracy z architekturą rozproszoną (SOA)
  • dobra znajomość REST / SOAP
  • doświadczenie w pracy z bazami typu noSQL
  • dobra znajomość Git
  • znajomość przynajmniej jednego popularnego frameworka Javascript MVC
  • dobra znajomość ExtJS
  • znajomość Node.js
  • znajomość "nowinek" w PHP (namespaces, closures, traits itp.)
  • znajomość innych języków niż PHP / JS

Oferujemy:

  • zatrudnienie na na B2B, stawka do 10 000 netto+vat
  • świetne warunki pracy – nowoczesne biuro, dobrze zaopatrzona kuchnia, chillout room, najlepsze narzędzia komercyjne, elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna
  • duże możliwości rozwoju – praca z najnowszymi technologiami, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, udział w konferencjach, projektach opensource, tworzeniu firmowego bloga w godzinach pracy
  • dojrzały proces Agile – pełna adopcja w skali całej firmy od ponad 3 lat, certyfikowani Scrum Masterzy i Product Ownerzy dostępni na miejscu
  • dojrzałe procesy technologiczne – Test Driven Development, Continuous Integrationełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii
  • pełną autonomię – samoorganizujące się zespoły, swoboda kształtowania metodyki pracy i wyboru technologii
Zgłoszenie powinno zawierać klauzulę o ochronie danych osobowych następującej treści:

"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu przez IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) we Wrocławiu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)."

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest IFIRMA SA ( dawniej Power Media S.A.) z siedziba przy ul. Grabiszynskiej 241 B, we Wroclawiu (kod pocztowy: 53-234), przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),
- Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji,
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
- Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej informacji na stronie www.power.com.pl/proces-rekrutacji/jobs