Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 godz.
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Redaktor Warszawa
Redaktor czasopisma i portalu branżowego

PRASA PROFESJONALNA
Warszawa
praca stacjonarna
2868 dni temu

Ogłoszenie numer: 1149559, z dnia 2016-06-29

Wydawnictwo PRASA PROFESJONALNA to firma działająca na rynkach wydawniczym i internetowym, czołowy wydawca  czasopism branżowych w Polsce związanych z ogólnie pojętą branżą BEAUTY.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Dołącz do nas jeśli interesuje Cię:
  • redagowanie i przygotowanie artykułów do publikacji w czasopismach i na portalach;
  • Zarządzanie bannerami, top produktami, top tematami oraz inną treścią reklamową;
  • Przygotowanie newsletterów redakcyjnych;
  • Wysyłka i zarządzanie newsletterami;

Wymagania

  • Doświadczenie jako dziennikarz lub redaktor;
  • Biegła obsługa komputera i znajomość pakietu MS Office;
  • Praktyczna znajomość systemów wysyłkowych oraz ogólna znajomość HTML;
  • Dokładność i poprawność stylistyczna, gramatyczna i ortograficzna języka polskiego;
  • Umiejętność redagowania tekstów;
  • Podstawowa znajomość mediów społecznościowych

Oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań;
  • Stanie się członkiem firmy o ugruntowanej pozycji na rynku wydawniczym w Polsce;
  • Współpracowanie z profesjonalistami o dużym doświadczeniu i umiejętnościach;
  • Miłą atmosferę w pracy.