Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor Naczelny

Egmont Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2913 dni temu
Egmont_top.jpg

Wydawnictwo Egmont Polska Sp. z o.o. poszukuje kandydata odpowiedzialnego za koordynację prac nad magazynami licencyjnymi dla dzieci w wieku szkolnym na stanowisko:

Warszawa

GŁÓWNE ZADANIA:
  • przygotowywanie polskiej wersji czasopisma z zachowaniem ustalonego poziomu merytorycznego;
  • organizacja i nadzór współpracy z korektorami, tłumaczami, grafikami (zlecanie/odbiór tekstów, zdjęć, reklam - kontrola merytoryczna i jakościowa);
  • przygotowanie polskich stron redakcyjnych;
  • odpowiedzialność za terminowe i kompleksowe przygotowanie materiałów do druku;
  • stała współpraca z Działem Produkcji, Działem Marketingu i Biurem Reklamy oraz z Działem Kolportażu.
POSZUKUJEMY OSOBY:
  • posiadającej minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w wydawnictwie prasowym na podobnym stanowisku - znającej procesy wydawnicze i specyfikę pracy w redakcji;
  • potrafiącej organizować pracę sobie i innym i pracować zarówno samodzielnie, jak i w zespole (praca z podwykonawcami);
  • terminowej i dokładnej;
  • doskonale znającej język polski oraz potrafiącej pisać i redagować teksty;
  • posiadającej wyższe wykształcenie (pożądane wykształcenie polonistyczne);
  • bardzo dobrze znającej język angielski (kontakt z licencjodawcami, nadzór nad pracami tłumaczy, samodzielne tłumaczenie tekstów anglojęzycznych).
OFERUJEMY:
  • stałą pracę na pełny etat w formie umowy o pracę w renomowanym wydawnictwie w międzynarodowym środowisku.

www.egmont.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)