Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Naukowy

"ALAB-GEN” Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2837 dni temu

"ALAB-GEN” Sp. z o.o. jest w Polsce wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy QIAGEN, jednego z wiodących światowych producentów odczynników i sprzętu używanych w biologii molekularnej.

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 101/ESTA
Opis stanowiska:
  • Określenie strategii sprzedaży produktów firmy Qiagen w podległym regionie
  • Wsparcie merytoryczne i techniczne w zakresie asortymentu firmy
  • Pozyskiwanie nowych i obsługa aktualnych Klientów
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych w trybie zapytań cenowych i przetargowych
Wymagania:
  • Preferowani kandydaci z wykształceniem wyższym biologicznym, chemicznym bądź pokrewnym
  • Znajomość zagadnień z zakresu biologii molekularnej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w branży laboratoryjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym, w mowie i piśmie
  • Biegła obsługa komputera oraz aplikacji biurowych (Pakiet Office, Internet)
  • Zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy, zdolności organizacyjne
  • Konsekwencja w realizacji założonych celów,
  • Odpowiedzialność
  • Kreatywność, chęci i zdolności uczenia się
  • Komunikatywności i umiejętności prowadzenia rozmowy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowości do częstych wyjazdów
Oferujemy:
  • Ciekawą, samodzielną pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Uczestnictwo w najważniejszych projektach firmy
  • Specjalistyczne szkolenia
  • Stałe wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.