Zobacz więcej ofert pracy

Restaurant Worker

KFC Osła, autostrada A4
Gromadka
praca stacjonarna
2649 dni temu

Miejsce pracy: Gromadka
Nr ref.: PO/kfcosła/2001
Zadania:

Jesteśmy pewni, że wiesz kim jesteśmy. Na pewno wiele razy skoczyłeś do KFC przegryźć skrzydełko bądź nóżkę ;) Dziś KFC to ponad 18 000 restauracji na całym świecie. Znajdziesz nas w ponad 100 krajach, a każdego dnia odwiedza nas kilkanaście milionów klientów. Naszym sekretem jest nie tylko wyjątkowy przepis na kurczaka, ale zespół, który go przygotowuje – zostań jego częścią!

Oferujemy:

•Ciekawa, stabilna, pełna wyzwań praca
•Pakiet profesjonalnych szkoleń i możliwość rozwoju
•Praca w przyjaznej atmosferze, w dynamicznym, otwartym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów
•Szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego
•Grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb
•Atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy