Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

NBC Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2499 dni temu

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy 250 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Warszawie poszukujemy Specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SM/WAW/0617/WC

Zadania:
  • Odpowiedzialność za wdrożenie i promowanie zwinnych metod wytwarzania oprogramowania
  • Organizacja i prowadzenie prac zespołu
  • Realizacji zadań projektowych z zespołem deweloperskim zgodnie z wymogami projektowymi
  • Monitorowanie i raportowanie postępu prac zespołu
  • Wykrywanie ryzyka i szans oraz ich raportowanie do kadry managerskiej
  • Weryfikacja wykonania szacowania czasu prac przez zespół developerski
  • Udział w tworzeniu harmonogramów prac
  • Koordynacja zleconych zadań do innych zespołów Scrum
  • Ścisła współpraca z Departamentami Biznesowymi
Wymagania:
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy w środowisku Agile w roli Scrum Mastera lub Kanban Lead Process Engineera
  • Bardzo dobra znajomość metodyk zwinnych wytwarzania oprogramowania
  • Umiejętność planowania prac zespołu, tworzenia harmonogramów i monitorowania postępów
  • Umiejętność doprowadzenia w zespole do samodzielnego realizowania zadań, odpowiedzialności i samoorganizacji
  • Znajomość narzędzi Jira, Confluence, Quality Center, Excel, Power Point
  • Samodzielność, determinacja i odwaga w działaniu
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne
  • Co najmniej podstawowa wiedza techniczna w zakresie wytwarzania oprogramowania dla sektora bankowego
Oferujemy:
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Kartę multi sport
  • Medicover
  • Opiekę Menadżera Kariery
  • Elastyczne formy zatrudnienia
  • Różnorodne projekty
  • Inne… (zapytaj Nas)