Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Serwisant urządzeń drukujących

SIETOM Sp. z o.o.
Kraków
praca stacjonarna
3258 dni temu

Ogólnopolska firma zajmująca się kompleksowymi rozwiązaniami wydruku (m.in. sprzedażą materiałów eksploatacyjnych, sprzętu drukującego, serwisem urządzeń drukujących) oraz systemami zarządzania dokumentami.

Miejsce pracy: Kraków

Zadania:
  • naprawa urządzeń drukujących (drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, kopiarki)
  • instalacja i konfiguracja urządzeń drukujących/skanujących u klientów
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania do zarządzania flotą urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • podstawowa znajomość języka angielskiego
  • zainteresowanie zagadnieniami związanymi z elektroniką
  • preferowane osoby doświadczeniem w naprawie urządzeń drukujących
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w pracy
  • dobra znajomość topografii woj. małopolskiego
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • oferujemy pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • szkolenia z zakresu serwisu urządzeń drukujących
  • umowę o pracę po okresie próbnym
  • miłą atmosferę w miejscu pracy
  • niezbędne narzędzia w godzinach pracy (samochód, komputer, telefon)

Zobacz nasz profil pracodawcy

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)