Zobacz więcej ofert pracy

SharePoint Consultant

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2542 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 04052017ak

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko Sharepoint Consultant dla jednego z klientów we Wrocławiu

Obowiązki:

  • Kontakt z klientem, zbieranie wymagam, analiza problemów, proponowanie rozwiązań.
  • Pierwsza lina wsparcia dla klientów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy Sharepoint, a także InfoPath, workflows, term store, search etc.
  • Znajomość technologii webowych (eg. JavaScript, CSS, HTML and SQL).
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferowane:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem socjalnym.
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Praca w miłej atmosferze, spotkanie integracyjne.
  • Premie przyznawane w oparciu o wyniki.