Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Developer

Nigel Frank International
Wrocław
praca stacjonarna
2629 dni temu

Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku produktów Microsoft. Dzięki specjalizacji w wąskiej dziedzinie, jaką jest MS SharePoint, współpracujemy z największymi pracodawcami w Polsce.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: 06022017

Nigel Frank International poszukuje kandydata na stanowisko Sharepoint Developer dla jednego z klientów na terenie Wrocławia z możliwością pracy zdalnej.

Obowiązki:
  • Projektowanie aplikacji na platformie SharePoint.
  • Integracji MS Sharepoint z innymi systemami.
  • Implementacja nowych rozwiązań.
Wymagania:
  • Doświadczenia w programowaniu SharePoint, znajomości różnych wersji 2007/2010/2013.
  • Znajomość technologii webowych będzie atutem (TML, CSS, XML, XSLT).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w administracji SharePoint będzie atutem.
  • Doskonałe umiejętności analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
Dodatkowe informacje:
  • Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne warunki pacy.
  • Dodatkowe kursy i szkolenia.
  • Jasno zdefiniowana ścieżka kariery.
  • Praca w miłej atmosferze oraz możliwość udziału w  spotkaniach integracyjnych.