Zobacz więcej ofert pracy

Sharepoint Team Lead/ Architect

Nigel Frank International
Kraków
praca stacjonarna
2453 dni temu

 Nigel Frank International jest leaderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi specjaliści zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: 1/08/2017ak

Nigel Frank Internartional poszukuje osoby na stanowisko Architekta/ Team Leadera Sharepoint w Krakowie.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie oraz implementacja nowych technologii w oparciu o platformę SharePoint 201072013.
  • Integracja MS Sharepoint z innymi systemami.
  • Współpraca z zespołem IT klienta, analiza wymagań i proponowanie rozwiązać.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku Sharepoint Developera.
  • Zmotywowana osoba która chce wspiąć się na kolejny szczebel kariery zawodowej.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z szerokim pakietem benefitów (karta multisport, karta lunchowa, opieka medyczna, ubezpieczenie).
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
  • Jasno zdefiniowana ścieżka kariery.