Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    16 godz.
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Software Developer

Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o.
Rybnik
praca stacjonarna
3482 dni temu

TENNECO jest jednym z głównych producentów układów wydechowych.
Odbiorcami naszych produktów są m.in. Opel, Audi, BMW, Mercedes, Skoda, VW...

oraz klienci rynku części zamiennych.

Do naszego Centrum Inżynieringu w RYBNIKU poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rybnik

Nr Ref.: SD/RBK

Wymagania stawiane Kandydatom:
  • wykształcenie wyższe z zakresu informatyki lub multimediów i grafiki komputerowej
  • dobra znajomość obiektowych języków programowania (C-Sharp/ C++/ Java)
  • podstawowa znajomość relacyjnych baz danych
  • mile widziana:
    • umiejętność programowania w językach C-Sharp, C++
    • znajomość wzorców projektowych (w tym MVVM),
    • znajomość Entity Framework
    • znajomość relacyjnych baz danych MySQL i Oracle
    • znajomość technologii WPF, HTML, CSS
    • znajomość metodologii UML,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne, samodzielność
Obowiązki:
  • tworzenie oraz utrzymanie interfejsu użytkownika narzędzi inżynierskich (projekty międzyplatformowe)
  • analiza kryteriów akceptacyjnych użytkownika
  • badania i doradztwo dla nowych technologii
  • wdrażanie oprogramowania
  • obsługa kodów źródłowych oraz dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • zakres obowiązków umożliwiający rozwój
  • uczestnictwo w szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)