Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Budowania Marki

Agmamito Group
Swarzędz
praca stacjonarna
2397 dni temu

Ogłoszenie numer: 1812405, z dnia 2017-10-17

Agmamito - wiodący importer tkanin meblowych i dekoracyjnych oraz właściciel marki TOCCARE, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Swarzędz

Opis stanowiska

  • Budowanie rynku sprzedaży nowej ekskluzywnej linii produktów;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie nowych klientów branżowych i niszowych;
  • Bieżąca obsługa Klienta i sprzedaż produktów obu marek;
  • Realizacja planów w zakresie rozwoju sieci sprzedaży;
  • Analiza działań konkurencji oraz raportowanie;
  • Pełnienie roli Ambasadora Marki dla Klienta: zapoznanie z ofertą, informowanie o nowościach i promocjach, dostępności produktów i kolekcji;
  • Planowanie i przeprowadzanie szkoleń dla sprzedawców mebli podczas organizowanych targów i eventów;
  • Promowanie marki oraz poszczególnych produktów poprzez narzędzia i materiały komunikacji marketingowej;
  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego poprzez system IT.

Wymagania

Oczekujemy:

  • Gotowości do pracy na obszarze całego kraju;
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w handlu i/lub marketingu (mile widziane znajomość branży meblowej);
  • Umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych;
  • Samodzielności i kreatywności;
  • Zorientowania na sukces i wzrost wyników;
  • Skuteczności działania;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i rzetelności w działaniu;
  • Zdolności interpersonalnych (doświadczenie w wystąpieniach publicznych mile widziane);
  • Bardzo dobrej znajomości MS Office;
  • Gotowości do częstych podróży służbowych;
  • Wykształcenia min średnie (wyższe mile widziane);
  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia pracy dla jednej z najbardziej rozpoznawanych marek na rynku i współtworzenia nowej linii produktów premium;
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie handlowej;
  • Atrakcyjny system wynagradzania i bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, etc.);
  • Możliwość awansu w krótkiej perspektywie czasu.