Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Badań Rynku Poznań
Specjalista ds. Ewaluacji Projektów i Badań Rynkowych

ITTI Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2927 dni temu

Ogłoszenie numer: 1057953, z dnia 2016-04-30

ITTI Sp. z o.o. jest polską, prywatną firmą świadczącą usługi doradcze i wdrożeniowe w zakresie IT, telekomunikacji oraz aspektów biznesowych i prawnych tych dziedzin. Wśród naszych klientów są największe firmy i instytucje publiczne w Polsce. Realizujemy także multidyscyplinarne projekty badawczo rozwojowe w międzynarodowych konsorcjach.

Poszukujemy osób do zespołu, który realizuje innowacyjne projekty z obszaru badań ilościowych i jakościowych oraz projektów ewaluacyjnych na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 135/EB-11/04/2016

Opis stanowiska

  • udział w projektowaniu metodyki badawczej dla projektów ewaluacyjnych ;
  • realizacja badań pierwotnych (ilościowych i jakościowych) oraz wtórnych (np. desk research);
  • udział w realizacji projektów ewaluacyjnych dofinansowanych z funduszy Unii Europejskiej;
  • zarządzanie projektami.

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów ewaluacyjnych lub badań ilościowych/jakościowych;
  • wykształcenie wyższe;
  • kreatywność i zdolność analitycznego myślenia;
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań;
  • nastawienie na pracę zespołową;
  • dobra znajomość języka angielskiego.

Bardzo mile widziane:

  • doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji badań ilościowych (np. CATI, CAPI, PAPI, CAWI) lub jakościowych (np. IDI, TDI, FGI, panele ekspertów);
  • praktyczna znajomość narzędzi badawczych;
  • dobra znajomość MS Word, MS Excel, MS Power Point;
  • doświadczenie w kierowaniu badaniami ilościowymi/jakościowymi lub badaniami ewaluacyjnymi.

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy;
  • bardzo dobrą atmosferę pracy, nastawioną na współpracę, a nie konkurencję;
  • wsparcie ze strony doświadczonych współpracowników;
  • udział w projektach polskich i zagranicznych o charakterze biznesowym oraz badawczym;
  • miłą atmosferę pracy;
  • profesjonalne szkolenia;
  • możliwość zatrudnienia na pełen etat, część etatu lub kontrakt.