Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Specjalista ds. Funduszy UE Kraków
Specjalista ds. rozliczania projektów UE

InvestLink Consulting
Kraków
praca stacjonarna
2519 dni temu

Ogłoszenie numer: 1672588, z dnia 2017-06-15

InvestLink Consulting jest firmą konsultingową z ugruntowaną pozycją na rynku, zajmującą się doradztwem dotacyjnym w zakresie projektów inwestycyjnych, badawczo-rozwojowych oraz centrów B+R, głównie w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. rozliczania projektów UE do naszego biura w Krakowie.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • rozliczanie projektów realizowanych przez przedsiębiorstwa, finansowanych z funduszy unijnych w ramach nowej perspektywy 2014-2020,
  • monitorowanie i nadzór nad prawidłowością prowadzonych postępowań ofertowych i procesów zakupowych,
  • finansowe monitorowanie projektów zgodnie z wymogami instytucji finansujących,
  • monitorowanie harmonogramów realizacji projektów oraz harmonogramów płatności,
  • przygotowywanie, pozyskiwanie i weryfikacja dokumentów dotyczących rozliczanych projektów,
  • przygotowywanie i weryfikacja wniosków o płatność,
  • kontakt z klientami oraz instytucjami finansującymi,
  • przygotowanie dokumentacji finansowej do kontroli projektów przez instytucje finansujące.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność organizacji pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć uczenia się i podnoszenia kwalifikacji,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (szczególnie pakietu MS Office),
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • praktyczna znajomość zasad rozliczania projektów w perspektywie 2014-2020,
  • mile widziana wiedza z zakresu księgowości i finansów, a także podstawowa wiedza dot. prawa zamówień publicznych,
  • dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • udział w interesujących projektach inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych przedsiębiorstw,
  • możliwość rozwoju osobistego oraz zdobycia nowych doświadczeń zawodowych,
  • możliwość awansu zawodowego,
  • współpracę z zespołem specjalistów posiadających doświadczenie zawodowe, zdobyte w licznych innowacyjnych projektach,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.