Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Rozwoju Jakości

Euro Bank S.A.
Wrocław
praca stacjonarna
2999 dni temu

Wrocław

zadania:

  • przygotowywanie i koordynowanie badania Tajemniczy Klient
  • przygotowanie kwestionariuszy badań
  • prowadzenie bieżącej komunikacji związanej z badaniami jakości obsługi
  • publikacja i prezentacja wyników Tajemniczego Klienta, koordynowanie procesów reklamacyjnych przy Tajemniczym Kliencie
  • współpraca z innymi Departamentami realizującymi badania jakościowe (np. Departament Marketingu, Departament Voice of Customer)
  • zgłaszanie inicjatyw związanych z jakością obsługi Klienta (np. zmiany w prowadzonych badaniach i w obowiązujących standardach jakościowych)

wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z koordynowaniem badań
  • znajomość metodologii badań „Tajemniczy Klient”
  • wysokie umiejętności w zakresie koordynacji działań i współpracy z innymi zespołami
  • dyscyplina w organizacji pracy
  • zdolności analityczne
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne tworzenie analiz, raportów oraz prezentacji
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie MS Excel i Power Point)
  • umiejętność przygotowywania czytelnych prezentacji i wyciągania właściwych wniosków
  • wykształcenie wyższe

oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia
  • opiekę medyczną
  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego
  • kwartalny system premiowy
  • parking dla rowerzystów
  • atrakcyjną lokalizację pracy – wrocławski Rynek
  • zniżki na lunch, do kina i teatru
  • preferencyjną ofertę produktów bankowych