Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Merchandiser Poznań
Specjalista ds. Space & Range Management

Żabka Polska S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2346 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

Żabka Polska jest właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience prowadzonych pod markami Żabka i Freshmarket. To niemal 20 lat doświadczenia, ponad 4500 placówek i ludzie, którzy dzięki swoim pomysłom i indywidualnemu spojrzeniu na rzeczywistość mają niebagatelny wpływ na rozwój firmy.

Twoje zadania:
  • planowanie ekspozycji kategorii asortymentowej
  • tworzenie standardów ekspozycyjnych
  • tworzenie planogramów półek sklepowych
  • zapewnienie sprawozdawczości i raportowania
Oczekujemy od Ciebie:
  • doświadczenia w obszarze merchandisingu
  • mile widziany staż pracy na podobnym stanowisku w sieci retail
  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek ekonomiczny)
  • świetnej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • kreatywności i zaangażowania
Oferujemy:
  • perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku detalicznym
  • pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • nowoczesne warunki i niezbędne narzędzia pracy
  • wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe (pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe)
  • nieformalną, przyjazną atmosferę pracy
zabkapolska.pl