Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Specjalista ds. Sprzedaży Powierzchni Reklamowych Poznań
Specjalista ds. Sprzedaży Reklam (branża wydawnicza)

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2839 dni temu

Ogłoszenie numer: 1209141, z dnia 2016-07-29

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego Klienta z branży wydawniczej poszukuje osób zainteresowanych pracą w sprzedaży.

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • Obsługa obecnych Klientów, dbanie o pozytywne relacje

  • Pozyskiwanie nowych Klientów

  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach

  • Formułowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb Klienta

  • Profesjonalna obsługa klientów

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B

  • Wysoka kultura osobista

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych

  • Znajomość technik sprzedaży

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie wydawniczej

  • Pakiet szkoleń wstępnych

  • Pracę w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, bez nadgodzin)

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Na okresie próbnym stawkę godzinową 11 zł netto + wysokie prowizje od sprzedaży

  • Komfortowe warunki pracy w biurze zlokalizowanym na Naramowicach

  • Stabilne warunki zatrudnienia i realną możliwości rozwoju oraz awansu