Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik ds. sprzedaży reklam na budynkach (k/m)

    ARCOS FM PL SALLER POLBAU Sp. z o.o. Sp. K   Wrocław    praca stacjonarna   za 2 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Ciekawe projekty Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w celu sprzedaży powierzchni reklamowych na naszych obiektach handlowych Ścisła współpraca z naszymi najemcami Sprawdzanie wszystkich uwarunkowań; Samodzielne negocjowanie umów z uwzględnieniem obowiązujących minimalnych cen...
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. sprzedaży reklam

Serwis Personalny Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2811 dni temu

Ogłoszenie numer: 1254920, z dnia 2016-08-26

Serwis Personalny sp. z o.o. (KRAZ 1428) dla swojego wieloletniego Klienta z branży wydawniczej poszukuje osób zainteresowanych pracą w sprzedaży.

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: SP/08/16

Opis stanowiska

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi oraz nowymi Klientami
  • Sprzedaż powierzchni reklamowej w czasopismach z branży edukacyjnej
  • Formułowanie ofert handlowych dopasowanych do potrzeb klienta
  • Obsługa posprzedażowa
  • Badanie i analiza rynku

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży B2B - warunek konieczny
  • Wysoka kultura osobista
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • Znajomość technik sprzedaży

Oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie wydawniczej
  • Pakiet szkoleń wstępnych
  • Pracę w godz. 7.30-15.30 od poniedziałku do piątku (wolne weekendy, bez nadgodzin)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Na okresie próbnym stawkę godzinową 11 zł netto + wysokie prowizje od sprzedaży
  • Komfortowe warunki pracy w biurze zlokalizowanym na Naramowicach
  • Stabilne warunki zatrudnienia i realną możliwości rozwoju oraz awansu