Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Windykacji

    GRUPA PZU   Wrocław    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę / na zastępstwo  pełny etat
    6 dni
    Obsługa procesów windykacyjnych; Prowadzenie telefonicznej obsługi podmiotów mających wpływ na procesy windykacyjne; Weryfikacja dokumentacji potwierdzającej zasadność procesów windykacyjnych; Przygotowanie korespondencji - obsługa korespondencji przychodzącej;
Zobacz więcej ofert pracy

Specjalista ds. Windykacji

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2404 dni temu

WYBIERZ FIRMĘ, KTÓRĄ BĘDZIESZ MÓGŁ/MOGŁA KSZTAŁTOWAĆ

Dynamicznie rozwijająca się firma Link4, lider ubezpieczeń direct w Polsce, zwycięzca rankingu na Najlepszego Pracodawcę w Polsce
w latach 2013, 2014, 2016 w kategorii duże firmy oraz Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2015 r., poszukuje w związku z powiększaniem Zespołu, osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Główne zadania:
  • Telefoniczne negocjowanie z Klientem warunków spłaty zadłużenia
  • Monitoring należności
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu i terminowości odzyskiwania należności
Nasze oczekiwania:
  • Przynajmniej 6-miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Bardzo duża motywacja do pracy, samodzielność i zorientowanie na realizację celów
  • Dobra znajomości pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie ubezpieczeniowej
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Pracę w kulturze zorientowanej na osiągnięcia, gdzie każdy z nas ma wyznaczone wartości i cele oraz jest za nie nagradzany
  • Świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen), przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie