Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Ustka Konsultant ds. Wdrożeń Ustka
Specjalista ds. wsparcia wdrożeń systemów klasy ERP

ManpowerGroup Sp. z o.o.
Ustka
praca stacjonarna
2685 dni temu

Miejsce pracy: Ustka
Nr Ref.: SDW/113/MR

Dla naszego Norweskiego Klienta - firmy produkcyjnej z branży FMCG poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Wdrożeń systemów klasy ERP.

Wymagania:

• Min. 3-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisko w branży FMCG;
• Wykształcenie wyższe;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• Znajomość systemów typu BI oraz RCP;
• Znajomość zagadnień audytu i regulacji w branży FMCG;
• Umiejętność reagowania na szybko zmieniające się warunki;
• Elastyczność w działaniu;
• Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz orientacja na Klienta wewnętrznego.

Zadania:

• Koordynowanie procesu przekazywania wiedzy w ramach projektów IT w organizacji;
• Współpraca z działami biznesowymi oraz technicznymi firmy przy projektowaniu i wdrażaniu systemu Rozliczania Czasu Pracy (RCP) - mapowanie procesów, zbieranie i weryfikacja wymagań biznesu;
• Organizowanie szkoleń przy wdrożeniach systemów ERP i BI;
• Nadzór nad dokumentacją szkoleniową w dziale IT;
• Stała komunikacja z zespołem projektowym;
• Koordynacja obszaru mapowania raportów kadrowych na wymagania techniczne dla systemów RCP i BI;
• Bezpośredni nadzór nad pracą młodszego specjalisty ds. jakości danych w dziale IT w obszarach - produkcja, systemy kadrowo-płacowe, systemy kontroli jakości.

Oferujemy:

• Pracę w zespole, który rozwija organizację w oparciu o najnowocześniejsze technologie IT;
• Realną perspektywę rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się dziele IT;
• Pełne pasji środowisko pracy;
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Manpower oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."

Agencja zatrudnienia – nr certyfikatu 412.

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.