Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Specjalista w zakresie Dotacji w Dziale Dotacji i Ulg B+R

Ayming
Warszawa
praca stacjonarna
2520 dni temu

Ayming to międzynarodowa grupa doradcza, powstała z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasaï, świadcząca usługi Business Performance Consulting w 16 krajach na świecie. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w uzyskiwaniu oszczędności i zwiększaniu wyników finansowych organizacji, oferując profesjonalne doradztwo strategiczne i operacyjne w zakresie: podatków i opłat, obszaru ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy, produktów energetycznych, obszaru zakupów oraz dotacji i ulg B+R. Więcej na www.ayming.pl

Zapewniamy stały rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych poprzez szkolenia oraz systemy motywacyjne. Tworzymy przyjazne środowisko pracy w zaangażowanym i ambitnym zespole. Chcesz dołączyć do nas i realizować ciekawe projekty pełne wyzwań? Aplikuj już dziś i odkryj z nami nowe możliwości!

Miejsce pracy: Warszawa
GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • Doradztwo MŚP i dużym przedsiębiorcom w zakresie projektów środowiskowych oraz B+R;
  • Pisanie wniosków o dofinansowanie UE wniosków środowiskowych i B+R dla MŚP i dużych przedsiębiorstw
  • Opieka merytoryczna nad powierzonymi projektami
  • Kontakt z przedstawicielami instytucji udzielających wsparcia.
NASZE OCZEKIWANIA
  • Wykształcenie wyższe, preferowany inżynier
  • Wiedza w zakresie możliwych źródeł pozyskiwania środków unijnych dla sektora MŚP oraz dużych przedsiębiorstw, głównie na projekty środowiskowe oraz  B+R
  • Co najmniej 10-letnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów europejskich, zarówno prośrodowiskowych,  B+R, jak i inwestycyjnych
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami innowacyjnych technologii oraz kontakty z jednostkami naukowymi
  • Doświadczenie w prawidłowym zarządzaniu projektami
  • Komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanej w swoją pracę
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość MS Office
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
CO OFERUJEMY
  • Umowę o pracę
  • Udział w ciekawych projektach prowadzonych z największymi
  • podmiotami gospodarczymi na rynku polskim/europejskim
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pensję podstawową uzupełnioną o system prowizyjny
  • Pakiet socjalny