Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Projektant DB

PKO Bank Polski S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2496 dni temu

Departament Rozwoju Aplikacji Sprzedażowych i Wsparcia / Zespół Rozwoju Aplikacji Biznesowych

Miejsce pracy: Poznań

Nr ref.: CEN/339/05/2017

Wymiar etatu: 1.0

Główne zadania:
  • projektowanie i weryfikacja struktur bazy danych dla platformy CRM i Front-end
  • przeprowadzanie audytu i optymalizacja baz danych
  • R&D w zakresie mechanizmów składowania danych
  • Budowa rozwiązań dla aplikacji CRM/Front-end w zakresie warstwy backend
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego - kierunek informatyka lub pokrewne
  • minimum 3-letniego doświadczenia w pracy z bazą Oracle
  • doświadczenia w projektowaniu struktur danych oraz optymalizacji działania baz danych
  • umiejętności analizy wymagań pod kątem przełożenia ich na projekt rozwiązania w zakresie struktur danych
  • znajomości Java Enterprise oraz frameworków Spring i Hibernate – mile widziane
  • umiejętności pracy z systemem kontroli wersji
  • znajomość środowiska Continuous Intergration – mile widziane
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją.
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • profesjonalny system szkoleń
  • dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj

PKO Bank Polski jest liderem polskiego sektora bankowego, a także jedną z wiodących grup finansowych Europy Środkowo-Wschodniej.

Bank powstał z myślą o klientach indywidualnych, jednak obecnie jest także głównym partnerem przedsiębiorstw, korporacji, instytucji rządowych i samorządowych. Zajmując na rynku wiodącą pozycję pod względem osiągnięć biznesowych oraz wyników finansowych, wyznacza kierunki rozwoju bankowości w Polsce. W codziennych działaniach i realizowanych projektach koncentrujemy się na wdrożeniu nowoczesnych rozwiązań technologicznych i na wysokiej jakości obsługi. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy i cały czas rozwijamy nasz potencjał.

Od lat jesteśmy jednym z najbardziej pożądanych pracodawców - znajdziecie nas w czołówce takich prestiżowych rankingów jak: AIESEC, UNIVERSUM, Antal International, Solidny Pracodawca.

PKO Bank Polski zapewnia niepowtarzalne możliwości rozwoju zawodowego. Szeroka oferta oraz duża skala działania Banku pozwala sprawdzić się w wielu interdyscyplinarnych zespołach projektowych.