Najnowsze oferty pracy

  • Mechanik Samochodowy

    VTC CONCEPT sp. z o.o.   Bielsko-Biała, ul. Al.gen. W. Andersa 591    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    11 godz.
    Zakres obowiązków: naprawy i przeglądy samochodów osobowych i dostawczych, diagnostyka komputerowa, geometria zawieszenia, wymiana i wyważenie kół, wykonywanie czynności zawartych w zleceniu warsztatowym i przydzielonych przez kierownika, wypełnianie dokumentacji, kontrola stanu...
Zobacz więcej ofert pracy

Szef Serwisu

MOTOKARIERA S.C.
Koszalin
praca stacjonarna
2372 dni temu

Dla naszego Klienta, autoryzowanego serwisu samochodów użytkowych, MotoKariera poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie organizacja pracy serwisu samochodowego, zarządzanie podległym personelem, dbałość o przestrzeganie standardów obsługi posprzedażnej oraz realizacja zadań ilościowych i jakościowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego (preferowane techniczne lub ekonomiczne),
  • doświadczenia w pracy na stanowisku kierownika serwisu,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności kierowania zespołem i motywowania pracowników,
  • znajomości rynku motoryzacyjnego,
  • wysokiej orientacji na realizację celów,
  • zaangażowania i inicjatywy,
  • odpowiedzialności,
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w  rozwijającej się strukturze,
  • możliwość zakwaterowania,
  • mnogość wyzwań,
  • atrakcyjne wynagrodzenie motywacyjne (pensja podstawowa oraz premia),
  • narzędzia pracy.

Poznaj

MotoKariera to 11 letnie doświadczenie w całości dedykowane zagadnieniom zarządzania zasobami ludzkimi w branży motoryzacyjnej. MotoKariera to kilkaset zrealizowanych rekrutacji i liczne projekty consultingowe (development center, tworzenie systemów wynagrodzeń). MotoKariera to ludzie… dowiedz się o nas więcej!