Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Technical Support Specialist z pasją do języka niemieckiego

Grafton Recruitment
mazowieckie, RELOKACJA (CENTRALNA POLSKA)
praca stacjonarna
2848 dni temu
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)
Job location: RELOKACJA (CENTRALNA POLSKA)
Nr ref.: 2-10-21947/PC
Jesteś studentem/absolwentem kierunku Informatyka lub pokrewnego oraz dobrze znasz język niemiecki?

Szukasz pracy na stałe z wykorzystaniem swoich umiejętności, jednak nie masz dużego doświadczenia zawodowego?

Zapraszamy do złożenia aplikacji do nas!

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, która dostarcza kompleksowe rozwiązania z obszaru IT i Telekomunikacja dla Klientów z różnych branż.

Poszukujemy osób ambitnych, dynamicznych, znających język niemiecki i zainteresowanych pracą w obszarze IT. W zamian nasz Klient oferuje możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w dziale Wsparcia IT oraz możliwości wykorzystania zdolności językowych w codziennej pracy.

Wymagana jest RELOKACJA - lokalizacją jest nowoczesne centrum biznesowe w Centralno-Północnej Polsce. Klient oferuje pakiet relokacyjny

Zadania:
  • kontakt z niemieckojęzycznymi klientami z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria, Austria
  • Wsparcie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów technicznych
  • Opieka nad użytkownikami w sposób jakościowy, poszukiwanie nowych rozwiązań w kontekście Obsługi Klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji i niezbędnych materiałów
Requirements:
  • Pierwsze doświadczenie jako IT Support i/lub wiedza z poziomu zaawansowanego użytkownika oraz aktywne zainteresowanie tematem
  • Dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość dodatkowego języka obcego będzie atutem
  • Wysokie zdolności interpersonalne, cierpliwość, umiejętność tłumaczenia, empatia
  • Team spirit!
  • Chęć do pracy w międzykulturowym środowisku, otwartość i szacunek dla innych kultur
  • Inicjatywa, dynamizm, pozytywne nastawienie :)
  • Mile widziane zainteresowanie nowinkami ze świata technologii
Benefits:
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych,
  • pakiet relokacyjny
  • prywatna opieka medyczna
  • prywatne ubezpieczenie na życie
  • dostęp do bezpłatnych kursów językowych
  • jasna ścieżka kariery i możliwość awansu poziomego lub pionowego w strukturach firmy,
  • udział w cyklicznych imprezach plenerowych organizowanych przez pracodawcę
  • szkolenia branżowe nastawione na rozwój zawodowy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”