Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz zmianowy

    Kronospan Mielec Sp. z o.o.   Mielec    praca stacjonarna
    specjalista (mid) / kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat   7 000 - 11 000 zł brutto/mies.
    3 dni
    Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należeć m.in.: Nadzór nad poszczególnymi etapami procesu produkcji płyt wiórowych Nadzór nad jakością produkowanych wyrobów Bieżąca kontrola wydajności produkcji Organizacja pracy podległych pracowników na zmianie Monitorowanie i...
Zobacz więcej ofert pracy

Technolog Drewna

KS PERSONAL SERVICE SAMSON KAMIL
Niemcy, Monachium
praca stacjonarna
3203 dni temu

KS Personal Service – jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych (wpis do rejestru Agencji Zatrudnienia nr 6621). Współpracujemy ściśle z rzetelnymi i sprawdzonymi niemieckimi, holenderskimi,szwajcarskimi i austriackimi partnerami, poszukującymi wykwalifikowanego personelu technicznego. Nasz profesjonalizm potwierdzają setki osób, które z naszą pomocą znalazły pewne zatrudnienie za granicą.

Aktualnie rekrutujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: Niemcy / Monachium

Nr Ref.: TG/ST2

ZADANIA:

  • optymalizacja procesów technologicznych
  • opracowywanie dokumentacji technologicznej mebli
  • rysowanie oraz modelowanie brył w programach graficznych
  • wdrażanie mebli do produkcji

OCZEKIWANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne - mile widziana Technologia Drewna
  • doświadczenie w branży meblarskiej w firmie produkcyjnej,najchętniej wykorzystującej na co dzień obróbkę drewna maszynami CNC
  • znajomość rysunku technicznego oraz obsługi programów do modelowania graficznego (najchętniej CAD, VektorWorks/ Interiorcad)
  • dobra znajomość j.niemieckiego
  • kreatywność, wyobraźnia przestrzenna

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182).