Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gdańsk Tłumacz Gdańsk
Tłumacz języka rosyjskiego

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.
Gdańsk
praca stacjonarna
3560 dni temu

W Europie jesteśmy niekwestionowanym liderem wśród sieci handlowych w branży elektroniki użytkowej. W naszych marketach w 15 krajach zatrudniamy ponad 30 000 pracowników a osiągany przez nas obrót sprzedaży netto liczy się w miliardach euro.

Od piętnastu lat odnosimy sukcesy także na rynku polskim.

Aktualnie do naszego sklepu w Gdańsku ul. Złota Karczma 26  CH Matarnia poszukujemy zdolnych i zaangażowanych osób na stanowisko:

Zadania:
  • pomoc dla doradców poszczególnych działów sprzedażowych w komunikacji z klientami posługującymi się językiem rosyjskim.
  • praca w weekendy
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego
  • pasja, energia, inicjatywa
  • otwartość i umiejętność komunikowania się
  • łatwość przyswajania specjalistycznej wiedzy
  • odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • współpracę na podstawie umowy zlecenia