Najnowsze oferty pracy

  • English Translator

    Stecol Corporation Sp. z o.o. Oddział w Polsce   Białystok    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Outline of responsibilities: translating documentation from various fields, e.g.: railway construction, civil engineering, road construction, hydraulics, power engineering, law, correspondence, etc. interpreting at meetings, negotiations with our business partners cooperating closely with internal...
Zobacz więcej ofert pracy

Tłumacz Koordynator

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O.
podkarpackie, Jarosław, Leżajsk, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg
praca stacjonarna
3012 dni temu

POLSKI HR INTERNATIONAL SP. Z O.O. jest nowoczesną agencją rekrutacyjną, która działa na rynku międzynarodowym, obsługując klientów z całej Europy. Jeżeli poszukujesz nowych wyzwań
i możliwości pracy w kraju lub za granicą - nasza oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta z branży inwentaryzacyjnej poszukujemy pracowników do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Jarosław, Leżajsk, Nisko, Nowa Dęba, Nowa Sarzyna, Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynowanie podległego zespołu wykonującego inwentaryzacje
  • tłumaczenie rozmów, dokumentów i wskazówek zleceniodawcy
  • udzielanie pomocy w sprawach kwaterunkowych, logistycznych oraz technicznych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od styczna do lutego
  • min. dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • atrakcyjna stawka godzinowa 10 euro brutto
  • darmowe zakwaterowanie i dojazdy na terenie Niemiec
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).