Zobacz więcej ofert pracy

Ustawiacz

"Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2635 dni temu

Spółka "Koleje Mazowieckie - KM" sp. z o.o. w Warszawie

zatrudni osobę na stanowisko:

Ustawiacz

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • kierowanie oraz wykonywanie manewrów na terenie bocznicy (Sekcji),
  • sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych (ezt, lokomotyw),
  • przestawianie zwrotnic i wykolejnic,
  • zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem,
  • konserwacja rozjazdów.
Wymagania obligatoryjne:
  • wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mile widziane średnie techniczne,
  • świadectwo kwalifikacyjne na stanowisko ustawiacza – uprawnienia ustawiacza zgodne z aktualnym stanem prawnym,
  • znajomość przepisów ruchowych w zakresie wykonywania manewrów,
  • dobry stan zdrowia.
Oferujemy:
  • korzystne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • pracę w profesjonalnym zespole,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Ewentualnie podejmie współpracę na podstawie umowy zlecenia.

Poznaj

Koleje Mazowieckie - KM Sp. z o.o.

Transport Kolejowy Pasażerski Międzymiastowy