Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

UX Designer

Fibar Group S.A.
Poznań
praca stacjonarna
2867 dni temu

UX Designer
Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Projektowanie makiet stron, aplikacji mobilnych,
  • Tworzenie oraz uzupełnianie dokumentacji działania interfejsu użytkownika,
  • Bliska współpraca z Project Ownerami i zespołem Projektowym oraz zespołem developerów,
  • Przeprowadzanie testów A/B, analizy ruchów i zachowań użytkowników,
  • Przeprowadzanie badań użyteczności z użytkownikami.

Wymagania:

  • Min. rok doświadczenia w obszarze HCI, UX i usability oparte o portfolio,
  • Umiejętność projektowania makiet i interakcji (Axure lub inne),
  • Dostarczanie user experience i rozwiązań IT,
  • Umiejętność projektowania interfejsów użytkownika/interakcji,
  • Przygotowywanie i prowadzenie testów użyteczności z użytkownikami końcowymi,
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • Udział w rewolucji Internet Of Things,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie,
  • Prezent w przypadku ślubu lub narodzin potomstwa,
  • Pracę w niebanalnym, pełnym pasji zespole - niekorporacyjną atmosferę.