Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Merchandiser Warszawa
Visual Merchandising Manager (m/k)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
3517 dni temu
c40e7886fc87ad1f614a98507a16ef5d.gif

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 70 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 18 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Aktualnie dla naszego Klienta, jednego z największych producentów samochodów ciężarowych i dostawczych, poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: VMM1/WAW/0814

OPIS STANOWISKA:
  • realizacja ustalonych standardów ekspozycji i zapewnianie terminowych przebiegów promocji oraz innych wydarzeń marketingowych,
  • współudział w tworzeniu planu zagospodarowania powierzchni sprzedażowej sklepu,
  • nadzorowanie wykonywania ekspozycji w sklepie zgodnie z ustalonymi standardami,
  • weryfikowanie zgodności wystawy i manekinów z aktualnymi wytycznymi,
  • podejmowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży,
  • monitorowanie rynku pod względem asortymentu, sposobu ekspozycji, cen,
  • zarządzanie podległym zespołem w zakresie rozwoju, motywowania, szkolenia ze standardów ekspozycji.
WYMAGANIA:
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży odzieżowej,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność zarządzania budżetami (płace, straty, zapasy, koszty, sprzedaż),
  • aktywne zainteresowanie modą, trendami i branżą odzieżową,
  • kreatywność,
  • komunikatywność i otwartość na kontakt z ludźmi,
  • umiejętność przekazywania wiedzy i doświadczenia,
  • silne nastawienie na realizację postawionych celów, umiejętność ustalania priorytetów.
OFERUJEMY:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bogaty pakiet socjalny,
  • narzędzie niezbędne do wykonywania pracy,
  • możliwość rozwoju w strukturze firmy.

975f2b7c5b726cb35975f1f396778fa7.gif

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.