Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    11 godz.
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web / Back-end developer

Scorise Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2585 dni temu

Ogłoszenie numer: 1574887, z dnia 2017-03-29

Uwielbiasz kodować back-end i uważasz, że jesteś w tym dobry?
Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł skoczyć na głęboką wodę i zdobyć doświadczenie w zakresie tworzenia oprogramowania oraz marketingu?
Sprawia Ci frajdę rozwiązywanie sytuacji pozornie nierozwiązywalnych?

Dołącz do jednego z najbardziej zgranych zespołów kreatywnych w Warszawie i rozwijaj się ze Scorise!

Czym się zajmujemy:

  • tworzeniem i optymalizacją SEO/UX serwisów www,
  • programowaniem aplikacji internetowych.

Nasze realizacje cechuje przede wszystkim skuteczność - wiemy co i jak robić, by strona budowała odpowiedni wizerunek firmy i sprzedawała.
Początki firmy sięgają 2010 roku. Dzięki współpracy z nami staniesz się nie tylko częścią zespołu, ale również dołączysz do naszej historii.

Nasza agencja digital marketingu Scorise z siedzibą w Warszawie poszukuje:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: back-end/03/2017

Opis stanowiska

  • Wdrażanie projektów internetowych na poziomie back-endu z wykorzystaniem CMSów WordPress i Prestashop
  • Wdrażanie i rozwój platform internetowych na bazie technologii Symphony, Django
  • Optymalizacja techniczna serwisów internetowych pod wyszukiwarki (SEO) w zakresie back-endu

Wymagania

  • Znajomość back-endu (PHP: WordPress, Prestashop, Symphony - opcja; Python: Django - opcja)
  • Tworzenia poprawnego kodu zgodnego z obowiązującymi standardami
  • Mile widziane - nieobowiązkowe: Znajomość front-endu

Oferujemy

  • Możliwość współpracy pół stacjonarnej - elastyczne czas i miejsce pracy
  • Możliwość realizacji ciekawych i niesztampowych projektów zgodnych z aktualnymi trendami
  • Stabilizacja i długoterminowy charakter współpracy
  • Zgrany zespół, dzięki któremu nie będziesz chciał pracować zdalnie - chętni do pomocy i wymiany wiedzy oraz wzajemnego wsparcia
  • Biuro ulokowane niedaleko metra Rondo ONZ - dobry dojazd
  • Realny wpływ na rozwój firmy i kształt tworzonych projektów (płaska struktura firmy)