Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy

Web Developer

Connectis_
Kraków
praca stacjonarna
2458 dni temu
Nr ref.: 6086/MI
Lokalizacja

Kraków

Wynagrodzenie

14 000 - 16 000 netto + VAT

Obszar

Sport

Start

sierpień-wrzesień

Języki

angielski - B1

Connectis_ to ponad 20 lat doświadczenia w branży, 60.000 Specjalistów IT i tysiące projektów zrealizowanych w 14 krajach.
Opis stanowiska:
  • Projektowanie i programowanie aplikacji webowych z wykorzystaniem AngularJS
  • Rozwój nowych funkcjonalności aplikacji w branży bankowości elektronicznej
  • Współpraca z doświadczonymi developerami
  • Praca w zespole SCRUM-owym
Oferujmy:
  • Pracę w miłej atmosferze i wygodnym biurze
  • Możliwość pracy w Angularze 2
  • Pakiet relokacyjny i prywatną opiekę medyczną
  • Imprezy, spotkania integracyjne i miłe niespodzianki
  • 2000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów
Lokalizacja

Kraków

Obszar

Sport

Start

Języki

Wymagania technologiczne:
  • JAVASCRIPT zaawansowany
  • Angular 1 zaawansowany
  • Angular 1 podstawowy
Benefity
  • komputer
  • pakiet medyczny
  • pakiet sport
  • szkolenia
  • pakiet relokacyjny
Connectis_ rozwija się bardzo dynamicznie w ciągu ostatnich lat, potwierdza to wiele nagród i wyróżnień przyznanych nam przez niezależnych ekspertów: