Najnowsze oferty pracy

  • Developer IT - Programista

    GDAŃSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY   Gdańsk    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    6 dni
    Gdański Uniwersytet Medyczny realizuje projekt Interdyscyplinarnego Pomorskiego Centrum Medycyny Cyfrowej (IP_CMC). Przez najbliższe kilka lat GUMed planuje zmienić świat medycyny cyfrowej. Szukamy osoby będącej spoiwem łączącym świat IT i medycznych badań naukowych, a to wszystko w...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Niemcy Webdeveloper Niemcy
Web / Software Developer PHP-/Javascript

IN AUDITO Media, Recruiting & Service GmbH
Niemcy, Markkleeberg, Leipzig
praca stacjonarna
2690 dni temu
IN AUDITO Media, Recruiting und Service GmbH jest bardzo
szybko rosnącą firma zatrudniającą obecnie 20 stałych
pracowników różnych grup wiekowych. Pod naszym szyldem
działają portale schnelleStelle.de, szybkieogloszenie.com,
JOBMIXER.com oraz Bewerbungsknigge.
Dzięki którym oferujemy szybki serwis i doradztwo na
płaszczyźnie rekrutingu, HR oraz kształcenia zawodowego.
Z uwagi na szybki rozwój szukamy obecnie kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Markkleeberg, Leipzig

 Twoja szansa na atrakcyjne zatrudnienie w Niemczech bez pośredników pracy!

Opis stanowiska:
  • Rozwój stron internetowych oraz aplikacji przy wykorzystaniu technologii: PHP7 / Javascript
  • Wprowadzanie interfejsów oraz aplikacji trzecich
Oczekujemy:
  • Bardzo dobrej znajomości rozwoju software oraz aplikacji web
  • Dobrej znajomości zastosowania np. Git
  • Doświadczenie w pracy z Linux
  • Samodzielności, zaangażowania oraz umiejętności pracy w zespole
  • Zainteresowania nowymi technologiami
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość́ Docker i Continous Intergration
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego
  • Chęci przeprowadzki do Niemiec
Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę z całym pakietem socjalnym w stabilnej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - do negocjacji
  • Odpowiedzialność za wprowadzanie i prowadzenie interesujących
nowych projektów
  • Elastyczne godziny pracy
  • Miły i otwarty zespół pracowników, w tym kolegów z Polski
  • Pomoc we wszystkich sprawach związanych z przeprowadzką do
Niemiec