Najnowsze oferty pracy

  • Webmaster

    Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A.   Warszawa    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  rekrutacja online
    3 dni
    Segment sprzedaży produktów szkoleniowych dla szkół Miejsce pracy: Warszawa Zakres obowiązków: Odpowiedzialność za zawartość i aktualność treści stron internetowych przy wykorzystaniu systemów typu CMS; Analiza ruchu na stronie i efektywności działań SEM; Prowadzenie powierzonych...
Zobacz więcej ofert pracy

WebMaster/Grafik

Arkadia Holding Sp. z o.o.
mazowieckie, Urzut (trasa katowicka, 25 km od Warszawy)
praca stacjonarna
2920 dni temu

Ogłoszenie numer: 1092775, z dnia 2016-05-13

ARKADIA HOLDING Sp. z o.o. prężnie rozwijająca się firma doradcza, specjalizująca się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej, kadrowej, informatycznej, marketingowej w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie, Urzut (trasa katowicka, 25 km od Warszawy)

Opis stanowiska

  • Opracowywanie projektów graficznych – katalogi, ulotki, plakaty, opakowania, stoiska targowe

  • Administrowanie i bieżąca edycja stron WWW (w oparciu o silnik WordPress)

  • Kreowanie nowych rozwiązań graficznych

Wymagania

  • Umiejętność pracy w środowisku graficznym bitmapowym, wektorowym na potrzeby materiału WWW, katalogów, newsletterów, plakatów, opakowań (Corel, Photoshop CS2)
  • Dobra znajomość CMS (Wordpress) z poziomu administratora a także webmastera w przygotowaniu skór i grafik
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień z zakresu reklamy oraz trendów designerskich w internecie będzie dodatkowym atutem
  • Determinacja, zaangażowanie, odpowiedzialność, terminowość
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Ciekawy i szeroki zakres obowiązków

  • Możliwość rozwoju i realizacji zawodowej

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

Miejsce pracy:

  • Urzut (trasa katowicka, 25 km od Warszawy)
  • Dojazd własnym środkiem transportu