Zobacz więcej ofert pracy

Webmaster / Web Developer

iCEA Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
2392 dni temu

Ogłoszenie numer: 1806967, z dnia 2017-10-16

iCEA Sp. z o.o. to firma z branży pozycjonerskiej

z ugruntowaną pozycją na rynku reklamy internetowej SEO / SEM.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska

  • optymalizacja stron internetowych na potrzeby działań działu SEO
  • wsparcie bieżących działań SEO
  • nadzór nad stronami www

Wymagania

  • dobra znajomość HTML, CSS, która umożliwia wdrażanie zmian optymalizacyjnych
  • podstawowa znajomość PHP i MySQL
  • podstawowa znajomość systemów CMS (głównie WordPress, Joomla, Prestashop)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolności analitycznego myślenia i szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • ciągła chęć rozwoju osobistego
  • kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole
  • rozwój zawodowy, szkolenia, ciągłe podnoszenie kwalifikacji
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie