Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Dyrektora z obsługą kadrową

    Selgros Cash&Carry   Gliwice, ul. Generała Władysława Sikorskiego 122    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę  pełny etat
    17 godz.
    Do Twoich zadań będzie należeć: bieżąca organizacja pracy sekretariatu, organizacja spotkań w biurze, podróży służbowych oraz innych wydarzeń firmowych, obsługa kadrowa pracowników (m.in. rozliczanie czasu pracy, sporządzanie dokumentacji, obsługa procesów kadrowych),...
Zobacz więcej ofert pracy

Zastępca Dyrektora HR

Klient portalu Praca.pl
Warszawa
praca stacjonarna
2463 dni temu

Ogłoszenie numer: 1730897, z dnia 2017-07-28

Duża rozwijająca się Spółka poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Wspieranie Dyrektora Zarządzającego oraz kadry kierowniczej we wszystkich kwestiach związanych z obszarem HR;
  • Zapewnienie zgodności wszelkich działań i procedur dotyczących pracowników z aktualnymi wymogami prawnymi;
  • Nadzorowanie wszystkich procesów HR w podległym sobie obszarze Spółki;
  •  Realizowanie projektów z zakresu rozwoju pracowników, wartościowania pracy oraz oceny potencjału;
  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR, analizowanie danych, diagnozowanie zagrożeń, proponowanie rozwiązań, optymalizacji.

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obszarze twardego i miękkiego HR na stanowisku HR Business Partnera lub HR Managera;
  • Doświadczenie w realizacji i wdrażaniu projektów z zakresu HR, takich jak wartościowanie stanowisk, model kompetencji, AC/DC;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki nauki społeczne, zarządzanie, prawo;
  • Praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i przepisów podatkowych dotyczących pracowników;
  •  Wysoka samodzielność w działaniu;
  • Podejmowanie inicjatywy i postawa proaktywna;
  • Odpowiedzialność.