Praca.pl Praca Lubelskie Kierownik ds. Likwidacji Szkód Lubelskie
Zastępca Kierownika ds. Rejestracji Szkód

PROAMA
lubelskie, Lublin
praca stacjonarna
3406 dni temu

Proama to najszybciej rozwijająca się firma ubezpieczeniowa w Polsce, która sprzedała ponad 800 tys. polis. Proama wyróżnia się na rynku, proponując Klientom Osobistego Doradcę oraz zniżkę bonus-malus w wysokości 70% dla bezpiecznych i bezszkodowych kierowców. Produkty ubezpieczyciela dostępne są poprzez Internet, telefon i u agentów. Proama oferuje ubezpieczenia OC i AC, obudowane w wachlarz produktów dodatkowych, takich jak: Super Assistance, NNW Komunikacyjne, NNW Domowe, Ochrona Prawna, czy Ubezpieczenie od Utraty Pracy.

Obecnie do Departamentu Likwidacji Szkód poszukujemy kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Lublin
Nr Ref.: ZKRS/G/L/12/2014

Opis stanowiska:
  • Kierowanie zespołem Specjalistów w zespole rejestracji szkód;

  • Dbanie o realizację planów dotyczących wskaźników Service Level, Service Factor;

  • Monitoring ilości zarejestrowanych szkód, ich poprawności i raportowania do UFG;

  • Prowadzenie odsłuchów rozmów;

  • Prowadzenie szkoleń dla nowych Pracowników;

  • Układanie i kontrola grafiku;

  • Tworzenie bieżących raportów i analiz;

  • Telefoniczna i mailowa obsługa Klientów;

  • Poprawne wprowadzanie danych do bazy;

  • Zarządzanie bazą danych;

  • Wysyłanie dokumentacji;

  • Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta i budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku.

Wymagania:
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta;

  • Wykształcenie wyższe;

  • Dobra znajomość Pakietu Office (w szczególności Ms Excel);

  • Dokładność, wnikliwość;

  • Umiejętność szybkiego uczenia się;

  • Otwartość, asertywność oraz komunikatywność i dobra dykcja;

  • Umiejętność organizacji czasu pracy i systematyczność;

  • Orientacja na Klienta wewnętrznego i zewnętrznego;

  • Umiejętność pracy w stresie i radzenia sobie pod presją czasu;

  • Twórcze i elastyczne podejście do rozwiązywanych problemów oraz analityczne myślenie;

  • Wysokie poczucie zaangażowania w efektywną realizację ambitnych celów i chęć współpracy w zespole;

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz w budowaniu długofalowych relacji z Klientami;

  • Odpowiedzialność i dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Benefit, grupowe ubezpieczenie na życie);

  • Odpowiednio dobrany program wdrożenia i system szkoleń;

  • Możliwość poszerzania wiedzy i rozwoju zawodowego w ramach awansów wewnętrznych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).