Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie Technik Agrobiznesu Podlaskie
Zarządca Gospodarstwa Rolnego

Klient portalu Praca.pl
podlaskie, Bielice gmina Sochaczew woj Mazowieckie
praca stacjonarna
2501 dni temu

Ogłoszenie numer: 1650609, z dnia 2017-05-22

Miejsce pracy: podlaskie, Bielice gmina Sochaczew woj Mazowieckie

Nr Ref.: BZK/6/2016

Opis stanowiska

  • Zamawianie dużej ilości nawozów, oprysków, części do maszyn
  • Prowadzenie rozmów z potencjalnymi odbiorcami zboża
  • Kontrolowanie i rozliczanie ilości wykonanych prac i zużycia środków w porównaniu do poszczególnych pól i upraw,
  • Planowanie płodozmianowe z uwzględnieniem możliwości bonitacyjnych gleby,kierunku - produkcji i zapotrzebowania rynkowego,
  • Codzienne wyznaczanie czynności operacyjnych z uwzględnieniem potrzeb, ekonomicznego uzasadnienia oraz warunków pogodowych
  • Prowadzenie podstawowych rozliczeń wydatków
  • Planowanie kosztów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe rolnicze, ekonomiczne, lub w kierunku zarządzania
  • Zdolności interpersonalne
  • Umiejętność praktyczne dotyczące zabiegów rolniczych, ustawiania maszyn i urządzeń, ustawiania wymaganych dawek siewu, nawożenia,oprysków, itd.,
  • Dyspozycyjność
  • Zmysł analityczny i ekonomiczny
  • Przedsiębiorczość
  • Wprowadzenie ekonomicznych rozwiązań, i optymalizacji kosztów w gospodarstwie rolnym
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy i chęć nauki
  • Znajomość specyfiki pracy na roli
  • Pełnego zaangażowania
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży rolniczej

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • Stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę
  • Mieszkanie służbowe (z możliwością  zamieszkania z rodzina)
  • Możliwość rozwoju  i pogłębiania wiedzy
  • Niezbędne narzędzia do podjęcia pracy
  • Samodzielność w działaniu